Vores hjemmeside understøtte ikke denne browser  

Kontaktdata

Produktspecialist, Basebusiness Adult Region Nord og Midt
Carina Halden
Klinisk diætist
+45 29 29 61 67
Carina.halden@dk.nestle.com

Produktspecialist Basebusiness Adult Region Syddanmark
Lisbeth Primdahl
Klinisk diætist
+45 21 24 65 89
lisbeth.primdahl@dk.nestle.com

Produktspecialist Basebusiness Adult Region H og Sjælland
Cecilie Wienke Hansen
Klinisk diætist, Cand. Scient. i Klinisk ernæring
+45 26 89 99 38
Ceciliewienke.hansen@dk.nestle.com

Produktspecialist Apoteker, Øst
Sigrid Klarlund Beier
Farmakonom
+45 26 89 98 12
sigrid.beier@dk.nestle.com

Produktspecialist Apoteker, Vest
Trine Johansen
Farmakonom
+45 26 89 99 50
trine.johansen@dk.nestle.com

Produktspecialist Pædiatri, Øst
Stephanie Lehmann Madsen
Sygeplejerske
+45 26 89 99 50
stephanie.lehmannmadsen@dk.nestle.com

Produktspecialist Pædiatri, Vest
Marie Skov-Kipp
Klinisk diætist, Cand. Scient. i Klinisk ernæring
+45 23 21 26 23

Salgschef, Danmark
Henrik Carlsen
Cand.Scient i Klinisk ernæring
+45 23 21 25 20
henrik.carlsen@dk.nestle.com

Key Account Manager Denmark & Sales Force Excellence Manager Nordics
Dino Dizdarevic
Cand. Scient i Klinisk ernæring
+45 23 21 25 84
dino.dizdarevic@dk.nestle.com

Markedskoordinator
Anne Marie Mørk
Cand. Ling. Merc. Kommunikation og Formidling
+45 21 26 72 82
annemarie.mork@dk.nestle.com