Vores hjemmeside understøtte ikke denne browser  

Kontaktdata

Funktion Navn Uddannelse Kontakt info

Produktspecialist, Basebusiness Adult
Region Nord og Midt

Carina Halden

Klinisk diætist

+45 29 29 61 67
Carina.halden@dk.nestle.com

Produktspecialist
Basebusiness Adult
Region Syddanmark

Lisbeth Primdahl

Klinisk diætist

+45 21 24 65 89
lisbeth.primdahl@dk.nestle.com

Produktspecialist
Basebusiness Adult
Region H og Sjælland

Cecilie Wienke Hansen

Klinisk diætist, Cand. Scient. i Klinisk ernæring

+45 26 89 99 38
Ceciliewienke.hansen@dk.nestle.com

Produktspecialist
Apoteker, Øst

Sigrid Klarlund Beier

Farmakonom

+45 26 89 98 12
sigrid.beier@dk.nestle.com

Produktspecialist
Apoteker, Vest

Trine Johansen

Farmakonom

+45 26 89 99 50
trine.johansen@dk.nestle.com

Produktspecialist
Pædiatri, Øst

Ubesat – henvis til Marie Skov Kipp indtil videre

Produktspecialist
Pædiatri, Vest

Marie Skov-Kipp

Klinisk diætist, Cand. Scient. i Klinisk ernæring

+45 23 21 26 23
marie.skov-kipp@dk.nestle.com

Salgschef, Danmark

Henrik Carlsen

Cand.Scient i Klinisk ernæring

+45 23 21 25 20
henrik.carlsen@dk.nestle.com

Key Account Manager Denmark &
Sales Force Excellence Manager Nordics

Dino Dizdarevic

Cand. Scient i Klinisk ernæring

+45 23 21 25 84
dino.dizdarevic@dk.nestle.com

Nordic Scientific Advisor and Medical Affairs Manager

Susanne Wolff

Ph.D. Human Ernæring

+45 23 21 26 19
Susanne.wolff@dk.nestle.com

Markedskoordinator

Anne Marie Mørk

Cand. Ling. Merc.
Kommunikation og Formidling

+45 35 46 01 67 / +45 21 26 72 82
annemarie.mork@dk.nestle.com